Usługi najwyższej jakości

USŁUGIWsparcie dla firm

Wpieramy polskie przedsiębiorstwa. Nasi specjaliści przeprowadzają skuteczną rekrutację, poprzez którą rozwiązujemy problem braków kadrowych w firmach produkcyjnych, transportowych i innych. Sprawdź jak możemy wesprzeć Twoją firmę.

Rekrutacja

Usługa rekrutacji wykfalifikowanych specjalistów lub niewykfalifikowanych pracowników fizycznych.

Proces współpracy
- krok po kroku

 1. Podpisanie umowy rekrutacyjnej wraz z załącznikami i przesłanie scanu
  – prosta umowa cywilno-prawna bez zobowiązań i kar umownych.
 2. Rozpoczynamy rekrutację pracowników z wybranego obszaru według wskazówek z podpisanego zamówienia – rekrutacja trwa od 15 do 20 dni roboczych.
 3. Przedstawienie kandydatur. Po pozytywnie przeprowadzonej rekrutacji wysyłamy: dokumenty, doświadczenie, odpowiednie certyfikaty kandydatów.
 4. Złożenie wniosku o pozwolenie na pracę typu A – po pozytywnej weryfikacji dokumentów pracodawca akceptuje kandydatury i składa z naszym pełnym wsparciem wnioski o pozwolenie na pracę typu – A, opłata skarbowa 100 zł po stronie pracodawcy.
 5. Proces wizowy – po otrzymaniu pozwoleń na pracę zapewniamy dodatkowe dokumenty niezbędne do ubiegania się o wizę przez kandydatów. 
 6. Po uzyskanej wizie następuje przylot pracowników – koszt przylotu leży po stronie pracownika, transport z lotniska do miejsca zatrudnienia. 
 7. Po pierwszym miesiącu pracy wybranej osoby, gdy pracownik się sprawdzi pracodawca zgodnej z podpisaną umową wnosi jednorazową opłatę rekrutacyjną.
Całość tego procesu od momentu podpisania umowy do przylotu pracowników zajmuje około – w zależności od obłożenia urzędów – od 3 do 4 miesięcy.

Szukasz pracownika z Azji do swojej firmy ?

POROZMAWIAJMY

Masz pytania ? Odpowiemy.

  Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych