Pracownicy do gastronomi z Azji

Pracownicy do gastronomii Indie, Filipiny i Azja –  Oferta PRF WORK

Pracownicy do gastronomii Indie, Filipiny i Azja, ta oferta Agencji Pośrednictwa Pracy PRF Work, obejmuje usługi z zakresu – rekrutacja personelu do usług gastronomicznych. W szczególności dotyczy to sektora gastronomii hotelowej, restauracyjnej, cateringu i fast foodów. Outsourcing rekrutacji Azja to specjalizacja naszej agencji, a usługa pośrednictwa pracy – Pracownicy gastronomii Indie, Filipiny i Azja uwzględnia proces poszukiwania i przedstawienia najlepszych kandydatów do zatrudnienia. Jest skierowana dla właścicieli:

 • restauracji,
 • hoteli,
 • barów,
 • kawiarni,
 • pizzerii,
 • karczm
 • zakładów żywienia zbiorowego.

Kucharze z Azji, z Indii, z Filipin, kelnerzy, barmani, pomywacze i sprzątacze, dla naszych klientów rekrutujemy azjatyckich pracowników na różne stanowiska.

Agencja PRF Work pomaga polskim pracodawcom w pozyskaniu wykwalifikowanych, sumiennych pracowników do gastronomii. Znakomicie poradzą sobie oni z wszelkimi obowiązkami związanymi z realizacją zadań na wyznaczonym stanowisku pracy w dużych kuchniach hotelowych oraz w luksusowych restauracjach.

Pracownicy do gastronomii Indie, Filipiny i Azja – oferta PRF Work

Pracownicy do gastronomii Indie, Filipiny i Azja to oferta usług rekrutacyjnych PRF Work skierowana do polskich przedsiębiorców działających w branży HoReCa. Nasi kandydaci do pracy w sektorze restauratorskim w Polsce to zmotywowane i pełne energii osoby pochodzące z różnych regionów Azji, z krajów takich jak: Nepal, Indie czy Filipiny.

Azjatyccy pracownicy do gastronomi współpracujący z naszą agencją to pełni energii, otwarci i komunikatywni ludzie posiadający duże doświadczenie w branży hotelarskiej, gastronomii oraz w turystyce.

Rekrutacja pracowników do gastronomii z Filipin, z Indii, z Azji do Polski w naszej agencji jest wieloetapowym procesem, przeprowadzanych przez specjalistów, co gwarantuje, że każdy nasz kandydat jest starannie zweryfikowany pod względem:

 • kwalifikacji,
 • predyspozycji,
 • umiejętności,
 • zdolności.

W PRF Work współpracujemy z najlepszymi agencjami rekrutacyjnymi w Azji, co daje nam dostęp do ogromnej bazy najlepszych, wartościowych kandydatów do pracy w branży HoReCa. Mamy osoby chętne do pracy w Polsce, bez względu na to, czy jest to praca sezonowa w pizzerii, czy długoterminowa w restauracji hotelowej.

Pracownicy do gastronomi i pomocnicy kucharza z Azji w Polsce – rekrutacja

Nasza firma oferuje usługi – Pracownicy do gastronomi z Azji i jest to rekrutacja pracowników do gastronomii z Azji, z Indii, z Filipin, co oznacza, że pośredniczymy w zatrudnianiu cudzoziemców, azjatyckich pracowników w restauracjach i hotelach w Polsce. Naszym celem jest znalezienie najlepszych kandydatów na dane stanowisko, według wytycznych naszych klientów.

Wielu pracodawcom w Polsce zależy na tym, by szeregi ich firm zasilali prawdziwi specjaliści z Azji, dlatego nasz model współpracy z klientem sprowadza się do następujących obowiązków:

 • wyszukanie azjatyckich kandydatów na stanowiska do gastronomii, do pracy w Polsce,
 • wstępna selekcja kandydatów przez naszą agencję,
 • dokładna ocena kwalifikacji, doświadczenia i umiejętności potencjalnych pracowników, zgodnie z wytycznymi klienta,
 • przedstawienie pracodawcy wyselekcjonowanych kandydatów do pracy w gastronomii.

Nasza skuteczność w projektach rekrutacyjnych opiera się na przede wszystkim na zaangażowaniu w znalezienie idealnych kandydatów. Zaufanie, profesjonalizm i efektywność to wartości, które wciąż motywują naszą działalność! 

Kucharze z Azji, pracownicy do gastronomi z Indii, z Filipin – na jakie stanowiska rekrutujemy?

Kucharze z Azji, Kucharze z Indii, Kucharze z Filipin – to szlagierowe projekty rekrutacyjne w naszej agencji, ponieważ szefowie kuchni i kucharze należą do najczęściej poszukiwanych zawodów w Polsce. Ponadto, w PRF Work, dla branży HoReCa, do restauracji i hoteli wyszukujemy azjatyckich kandydatów m.in. na stanowiska:

 • kierownik kuchni,
 • asystent kucharzy,
 • pomoc kuchenna,
 • pomocnicy kucharza/kelnerki
 • sprzątacz / sprzątaczka,
 • pomywacz / pomywaczka.

Pracownicy do gastronomii z Filipin, kucharze z Indii, pomywacze z Azji w Polsce – zatrudnienie 

Zatrudnienie pracowników gastronomii z Filipin, kucharzy z Indii, pomywaczy z Azji, pomocników kuchennnych z Azji pozwala szybko i skutecznie rozwiązać problemy związane z brakami kadrowymi w branży HoReCa. Outsourcing rekrutacji z Azji zapewnia m.in. stały dostęp do doświadczonych kucharzy, którzy znają nowoczesne techniki kulinarne i unikalne smaki Dalekiego Wschodu.

Pracownicy gastronomii z Azji współpracujący z nasza agencją to ludzie pracowici, sumienni i bardzo ambitni, nie boją się wyzwań i ciężkiej pracy fizycznej na zmiany. 

Pracownicy gastronomii z Filipin, z Indii, z Azji w Polsce są doceniani przez pracodawców za:

 • profesjonalizm,
 • niesamowite zaangażowanie,
 • kulturę osobistą.

W naszym systemie rekrutacji wybieramy tylko te osoby, które chcą pracować w Polsce, aby podnieść swój status materialny i zyskać szansę na polepszenie swojego losu. Nasi kandydaci do pracy są odpowiednio zmotywowani, bo dbamy również o to, aby po zatrudnieniu, byli traktowani z szacunkiem i uczciwością ze strony polskiego pracodawcy.

Kucharze Azja, Indie, Filipiny – zezwolenie na pracę

Jeśli interesuje Cię outsourcing pracowników gastronomii pochodzących z Azji i potrzebujesz wsparcia w procesie rekrutacji cudzoziemców, skorzystaj z naszych usług – Pracownicy gastronomii Indie, Filipiny i Azja obsługa rekrutacji i formalności. Oszczędź swój czas oraz pieniądze! Nasza agencja zapewnia kompleksowe wsparcie w procesie wizowym oraz organizacji transportu zatrudnionych pracowników z Azji do Polski. 

W PRF Work działamy z pełnym profesjonalizmem, dbając o etapy procesu rekrutacji Pracownicy gastronomii Azja – od początku do końca. Z nami, będziesz miał pewność, że znajdziesz najlepszego pracownika do swojej firmy! Zaufaj doświadczonym specjalistom, którzy zapewnią Ci dużą wartość i nieocenione wsparcie. Jesteśmy gotowi pomóc Ci znaleźć idealnych pracowników, którzy przyczynią się do sukcesu Twojego biznesu!

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

+48 883 345 077