Kierowcy z Azji

Kierowcy z Azji kat. C+E oraz B  

Zapewniamy wysoko wykwalifikowanych kierowców z Azji do branży transportowej i logistycznej. W naszej agencji pracy specjalizujemy się w rekrutacji pracowników, którzy posiadają doświadczenie i uprawnienia do prowadzenia ciężkich samochodów, takich jak tir czy ciągnik siodłowy z przyczepą.

Nasi kierowcy z Azji są wykwalifikowani, posiadają odpowiednie certyfikaty oraz doświadczenie w prowadzeniu ciężkich samochodów. Wszyscy nasi specjaliści w dziedzinie transportu mają dokładną wiedzę na temat przepisów i norm obowiązujących w Polsce, a także posługują się językiem angielskim lub innymi językami, które ułatwiają komunikację z pracodawcą.

Pracownicy z Azji których rekrutujemy, posiadają duże doświadczenie w prowadzeniu ciężkich samochodów w trudnych warunkach, takich jak górzyste tereny czy trudne warunki pogodowe. Pracowali oni w krajach takich jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Katar, Arabia Saudyjska, Kuwejt i inne, gdzie mieli okazję zdobyć niezwykle cenne umiejętności i doświadczenie.

Kierowcy C+E z Filipin – Nepalu – Indii – Azji

Oferujemy wykwalifikowanych kierowców kat. C+E z krajów takich jak Nepal, Indie, Filipiny, Bangladesz. Pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia do prowadzenia pojazdów ciężarowych z naczepą lub przyczepą ciężką. Wszyscy kierowcy z Azji mają doświadczenie w transporcie międzynarodowym. 

Jeśli potrzebujesz wykwalifikowanych kierowców C+E do pracy w transporcie i logistyce, zapraszamy do skorzystania z naszych usług rekrutacyjnych. Dzięki naszej pomocy, możesz znaleźć specjalistów, którzy pomogą Ci w realizacji Twoich celów biznesowych.

Kierowcy B z zagranicy 

Oferujemy również kierowców z Azji z uprawnieniami do prowadzenia samochodów osobowych kat. B. Nasi kierowcy kat. B z Azji to profesjonaliści, którzy są dobrze przygotowani do wykonywania pracy na wysokim poziomie.

Idealnie sprawdzą się w branżach takich jak:

  • firmy kurierskie,
  • firmy przewozowe,
  • firmy transportowe.

Współpracując z kierowcami z Azji, których oferuję Agencja pracy PRF Work możesz mieć pewność, że Twoje towary zostaną dostarczone w terminie i zgodnie z ustalonymi wymaganiami.

Kierowcy z Azji kat B

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

+48 883 345 077

Folder

Współpraca krok po kroku z PRF Work. Pobierz folder i dowiedz się więcej.