Pracownicy hotelarstwa z Azji

Pracownicy z Azji hotelarstwo, ta oferta Agencji Pośrednictwa Pracy PRF Work obejmuje usługi z zakresu – rekrutacja personelu hotelowego z krajów Azji do Polski. Outsourcing rekrutacji Azja to specjalizacja naszej agencji, a usługa pośrednictwa pracy – Pracownicy hotelarstwa z Azji uwzględnia proces poszukiwania i przedstawienia najlepszych kandydatów do zatrudnienia i jest skierowana dla właścicieli:

 • hoteli,
 • obiektów SPA,
 • moteli
 • pensjonatów.

Pokojówki z Azji, sprzątacze i sprzątaczki z Azji, kelnerzy, barmani i szefowie kuchni – dla naszych klientów rekrutujemy azjatyckich pracowników na różne stanowiska.

Agencja PRF Work pomaga polskim pracodawcom w pozyskaniu wykwalifikowanych, sumiennych pracowników, którzy znakomicie poradzą sobie z wszelkimi obowiązkami związanymi z zakwaterowaniem, gastronomią i obsługą eventów w hotelach w Polsce.

Rekrutacja pracowników hotelowych z Azji do Polski – oferta PRF Work

Pracownicy hotelarstwa z Azji to oferta PRF Work skierowana do polskich przedsiębiorców działających w branży HoReCa. Nasi kandydaci do pracy w hotelach i restauracjach w Polsce to zmotywowane i pełne energii osoby pochodzące z różnych regionów Azji, z krajów takich jak: Nepal, Indie czy Filipiny. Azjatyccy pracownicy do hotelarstwa współpracujący z naszą agencją to pełni energii, otwarci i komunikatywni ludzie posiadający duże doświadczenie w branży hotelarskiej, gastronomii oraz w turystyce.

Rekrutacja pracowników hotelowych z Azji do Polski w naszej agencji jest wieloetapowym procesem, przeprowadzanych przez specjalistów, co gwarantuje, że każdy nasz kandydat jest starannie zweryfikowany pod względem:

 • kwalifikacji,
 • predyspozycji,
 • umiejętności,
 • zdolności.

W PRF Work współpracujemy z najlepszymi agencjami rekrutacyjnymi w Azji, co daje nam dostęp do ogromnej bazy najlepszych, wartościowych kandydatów do pracy w branży HoReCa, bez względu na to, czy jest to praca sezonowa czy długoterminowa.

Pracownicy hotelarstwa Indie Filipiny – jak działamy?

Nasza firma oferuje usługi – rekrutacja pracowników hotelowych z Azji, co oznacza, że pośredniczymy w zatrudnianiu cudzoziemców, azjatyckich pracowników w: hotelach, restauracjach i barach w Polsce i za granicą. Naszym celem jest znalezienie najlepszych kandydatów na dane stanowisko, według wytycznych naszych klientów. 

Wielu pracodawcom w Polsce zależy na tym, by szeregi ich firm zasilali prawdziwi specjaliści z Azji, dlatego nasz model współpracy z klientem sprowadza się do następujących obowiązków:

 • wyszukanie azjatyckich kandydatów na stanowiska hotelarskie, do pracy w Polsce,
 • wstępna selekcja kandydatów przez naszą agencję,
 • dokładna ocena kwalifikacji, doświadczenia i umiejętności potencjalnych pracowników hotelowych, zgodnie z wytycznymi klienta,
 • przedstawienie pracodawcy wyselekcjonowanych kandydatów do pracy w hotelu.

Nasza skuteczność w projektach rekrutacyjnych opiera się na przede wszystkim na zaangażowaniu w znalezienie idealnych kandydatów. Zaufanie, profesjonalizm i efektywność – to wartości, które wciąż motywują naszą działalność! 

Pracownicy hotelarstwa Indie Filipiny – na jakie stanowiska rekrutujemy?

Pokojówki Azja i sprzątacze Azja to najczęściej realizowane projekty rekrutacyjne w naszej agencji. Ponadto, w PRF Work, dla branży HoReCa, do hoteli i restauracji w Polsce realizujemy rekrutacje na stanowiska:

 • masażystka,
 • recepcjonista, 
 • pracownik służby pięter,
 • pracownik techniczny, 
 • ogrodnik,
 • pracownik SPA,
 • sprzątacze z Azji ,
 • sprzątaczki z Azji,
 • pokojówki z Azji.

Zatrudnienie pracowników hotelowych z Azji w Polsce

Na terenie Polski budowane są nowe hotele sieciowe, powstają rodzinne pensjonaty, motele i zajazdy, co generuje nowe miejsca pracy. Bez wątpienia, hotelarstwo jest zawodem ciekawym, ale dość trudnym i bardzo odpowiedzialnym. Dlatego polscy przedsiębiorcy i hotelarze wciąż borykają się z niedoborem “rąk” do pracy. Zatrudnienie pracowników hotelowych z Azji pozwala szybko i skutecznie rozwiązać problemy związane z brakami kadrowymi w branży HoReCa. 

Outsourcing rekrutacji z Azji zapewnia stały dostęp do wykwalifikowanych pracowników, którzy mogą znacząco podnieść standardy obsługi w hotelach. Pracownicy azjatyccy są doskonale przygotowani do pracy fizycznej na zmiany, charakteryzują się zaangażowaniem i lojalnością wobec pracodawcy. Z całą pewnością zatrudnienie pracowników hotelowych z Azji przyczynia się do stabilizacji w polskich firmach.

Pracownicy hotelarstwa z Azji współpracujący z nasza agencją  to ludzie pracowici, sumienni i bardzo ambitni, nie boją się wyzwań związanych z tym zawodem. W Polsce są oni doceniani za profesjonalizm i kulturę osobistą, które to cechy są niezwykle istotne podczas obsługi gości hotelowych. 

W naszym systemie rekrutacji do hoteli wybieramy tylko te osoby, które chcą pracować w Polsce, aby podnieść swój status materialny i zyskać szansę na polepszenie swojego losu. Nasi kandydaci do pracy są odpowiednio zmotywowani, bo dbamy również o to, aby po zatrudnieniu, byli traktowani z szacunkiem i uczciwością ze strony polskiego pracodawcy.

Pokojówki z Azji, sprzątacze i sprzątaczki z Azji – zezwolenie na pracę

Jeśli interesuje Cię outsourcing pracowników z Azji i potrzebujesz wsparcia w procesie rekrutacji cudzoziemców, skorzystaj z naszych usług – Pracownicy hotelarstwa Indie, Filipiny i Azja obsługa rekrutacji i formalności. Oszczędź swój czas oraz pieniądze! Nasza agencja zapewnia kompleksowe wsparcie w procesie wizowym oraz organizacji transportu zatrudnionych pracowników z Azji do Polski. 

W PRF Work działamy z pełnym profesjonalizmem, dbając o etapy procesu rekrutacji – od początku do końca. Z nami, będziesz miał pewność, że znajdziesz najlepszego pracownika do swojej firmy!

Zaufaj doświadczonym specjalistom, którzy zapewnią Ci dużą wartość i olbrzymie wsparcie. Jesteśmy gotowi pomóc Ci znaleźć idealnych pracowników, którzy przyczynią się do sukcesu Twojego biznesu!

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

+48 883 345 077