Pracownicy z Wietnamu - Usługi rekrutacyjne dla polskich przedsiębiorców - Agencja PRF Work - Oferta

Pracownicy z Wietnamu

Ta oferta Agencji Pośrednictwa Pracy PRF Work obejmuje usługi z zakresu rekrutacji pracowników z Wietnamu do pracy w Polsce. Outsourcing rekrutacji Azja Południowo-Wschodnia to specjalizacja naszej agencji, a usługa pośrednictwa pracy – Pracownicy z Wietnamu uwzględnia proces poszukiwania i przedstawienia najlepszych kandydatów do zatrudnienia. Usługa ta jest skierowana do polskich pracodawców, przedsiębiorców działających w kluczowych branżach:

 • przemysł i produkcja, budownictwo,
 • spawalnictwo,
 • transport i logistyka,
 • rolnictwo,
 • hotelarstwo, gastronomia i turystyka.

Pracownicy z Wietnamu – rekrutacja do Polski, w naszej agencji jest wieloetapowym procesem, przeprowadzanych przez specjalistów. To gwarantuje, że każdy nasz kandydat do pracy jest starannie zweryfikowany pod względem: kwalifikacji, predyspozycji, umiejętności i zdolności.

W PRF Work współpracujemy z najlepszymi agencjami rekrutacyjnymi w Azji, co daje nam dostęp do ogromnej bazy najlepszych, wartościowych kandydatów do pracy z Wietnamu, bez względu na to, czy jest to praca sezonowa czy długoterminowa.

Sprawdź również: pracownicy z Azji

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

+48 883 345 077

Folder

Współpraca krok po kroku z PRF Work. Pobierz folder i dowiedz się więcej. 

 • Pracownicy z Wietnamu – Agencja PRF Work
 • Pracownik z Wietnamu – na jakie stanowiska rekrutujemy?
 • Pracownicy z Wietnamu – rekrutacja
 • Pracownicy z Wietnamu w Polsce – zezwolenie na pracę

Pracownicy z Wietnamu – Agencja PRF Work

Agencja PRF Work oferuje usługi – rekrutacja pracowników z Wietnamu, co oznacza, że pośredniczymy w zatrudnianiu cudzoziemców, azjatyckich pracowników w Polsce. Naszym celem jest znalezienie najlepszych kandydatów na dane stanowisko, według wytycznych naszych klientów. Nasza usługa rekrutacyjna – Pracownicy z Wietnamu upraszcza proces pozyskiwania, zatrudniania i wdrażania zagranicznych talentów w firmach mających swe siedziby na terenie Polski.

Agencja PRF Work jest dobrze przygotowana do zaoferowania w pełni zintegrowanych rozwiązań HR, które wspierają rozwój i strategię wzrostu przedsiębiorstwa. Nasza skuteczność w projektach rekrutacyjnych opiera się na przede wszystkim na zaangażowaniu w znalezienie idealnych kandydatów. Zaufanie, profesjonalizm i efektywność – to wartości, które wciąż motywują naszą działalność!

Wielu pracodawcom w Polsce zależy na tym, by szeregi ich firm zasilali prawdziwi specjaliści z Wietnamu, dlatego nasz model współpracy z klientem sprowadza się do następujących obowiązków:

 • wyszukanie kandydatów do pracy z Wietnamu do pracy w Polsce,
 • wstępna selekcja kandydatów przez naszą agencję,
 • dokładna ocena kwalifikacji, doświadczenia i umiejętności potencjalnych pracowników, zgodnie z wytycznymi klienta,
 • przedstawienie pracodawcy wyselekcjonowanych kandydatów do pracy na określone stanowisko w przedsiębiorstwie.

Pracownik z Wietnamu – na jakie stanowiska rekrutujemy?

Pracownik z Wietnamu jest doskonale przygotowany do pracy fizycznej na zmiany, charakteryzuje się zaangażowaniem w swoją pracę, silną chęcią rozwoju i lojalnością wobec polskiego pracodawcy. Wietnamczycy są dobrze zorganizowani i potrafią efektywnie współpracować z innymi członkami zespołu. Warto również mieć na uwadze fakt, że w kulturze wietnamskiej, dyscyplina i przestrzeganie zasad jest traktowane priorytetowo, co przejawia się w niezwykłej punktualności i dokładności w wykonywaniu obowiązków. Z tych właśnie powodów, pracownicy z Wietnamu stanowią rozwiązanie problemów związanych z deficytem siły roboczej w wielu firmach w Polsce.

Spawacze z Wietnamu, monterzy z Wietnamu, pracownicy budowlani z Azji, pracownicy hotelarstwa z Wietnamu, to najczęściej realizowane projekty rekrutacyjne w naszej agencji. W PRF Work priorytetowo traktujemy doświadczenie i dopasowanie kandydatów i realizujemy rekrutacje na różnorodne stanowiska do pracy w branżach:

 • transport i logistyka, 
 • produkcja,
 • budownictwo,
 • spawalnictwo,
 • rolnictwo,
 • HoReCa – hotelarstwo i gastronomia.

Pracownicy z Wietnamu – rekrutacja

Pracownicy z Wietnamu – rekrutacja, czyli outsourcing rekrutacji z Wietnamu zapewnia stały dostęp do wykwalifikowanych, chętnych do pracy cudzoziemców. Z całą pewnością, obecnie w Polsce znalezienie idealnego pracownika jest sporym wyzwaniem. Jednakże współpraca z naszą agencją gwarantuje wybór właściwego kandydata. Zatrudnienie sumiennych i odpowiedzialnych pracowników z Wietnamu przyczyni się do stabilizacji w polskich firmach.

Pracownicy z Wietnamu współpracujący z nasza agencją  to ludzie pracowici i bardzo ambitni, nie boją się wyzwań związanych z pracą za granicą. W naszym systemie rekrutacji wybieramy tylko te osoby, które chcą pracować w Polsce, aby podnieść swój status materialny i zyskać szansę na polepszenie swojego losu. Nasi kandydaci do pracy z Wietnamu są odpowiednio zmotywowani, bo dbamy również o to, aby po zatrudnieniu, byli traktowani z szacunkiem i uczciwością ze strony polskiego pracodawcy.

Pracownicy z Wietnamu w Polsce – zezwolenie na pracę

Jeśli interesuje Cię outsourcing pracowników z Wietnamu i potrzebujesz wsparcia w procesie rekrutacji cudzoziemców, skorzystaj z naszych usług – Pracownicy z Wietnamu obsługa rekrutacji i formalności. Oszczędź swój czas oraz pieniądze! Nasza agencja zapewnia kompleksowe wsparcie w procesie wizowym oraz organizacji transportu zatrudnionych pracowników z Wietnamu do Polski. 

W PRF Work działamy z pełnym profesjonalizmem, dbając o etapy procesu rekrutacji – od początku do końca. Z nami, będziesz miał pewność, że znajdziesz najlepszego pracownika do swojej firmy! Zaufaj doświadczonym specjalistom, którzy zapewnią Ci dużą wartość i olbrzymie wsparcie. Jesteśmy gotowi pomóc Ci znaleźć idealnych pracowników z Wietnamu, którzy przyczynią się do sukcesu Twojego biznesu!

JAK ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ ?

FORMULARZWypełnij formularz lub zadzwoń +48 883 345 077

… i upewnij się, jak możemy wesprzeć Twój biznes nowymi pracownikami.