Ślusarze z Azji - Usługi rekrutacyjne dla polskich przedsiębiorców

Ślusarze z Azj, ta oferta Agencji Pośrednictwa Pracy PRF Work, obejmuje usługi z zakresu – rekrutacja ślusarzy, azjatyckich rzemieślników zajmujący się obróbką metalu. Outsourcing rekrutacji Azja to specjalizacja naszej agencji, a usługa pośrednictwa pracy – Ślusarze z Azji uwzględnia proces poszukiwania i przedstawienia najlepszych kandydatów do zatrudnienia i jest skierowana do polskich przedsiębiorców.

Ślusarze Indie, Filipiny i Azja to m.in.:

 • ślusarz – mechanik,
 • ślusarz – monter,
 • ślusarz narzędziowy,
 • ślusarz konstrukcji stalowych,
 • ślusarz samochodowy,
 • ślusarz wyrobów artystycznych.

Dla naszych klientów rekrutujemy azjatyckich pracowników na różne stanowiska. Agencja PRF Work pomaga polskim pracodawcom w pozyskaniu sumiennych i odpowiedzialnych ślusarzy pochodzących z Azji. Znakomicie poradzą sobie oni z każdym zleceniem na budowach, w zakładach przemysłu maszynowego, w warsztatach samochodowych, w firmach sanitarnych i instalacyjno-grzewczych, przy produkcji konstrukcji stalowych i przy ręcznej obróbce w pracowniach ślusarstwa artystycznego.

Sprawdź również: pracownicy z Azji

 • doświadczenie zdobywane przy dużych projektach
 • wymagane certyfikaty
 • umiejętność pracy w trudnych warunkach
 • pracownicy z dużą chęcią do pracy

Ślusarze Indie, Filipiny i Azja – oferta PRF Work

Ślusarze z Azji to oferta usług rekrutacyjnych PRF Work skierowana do polskich przedsiębiorców działających w wielu branżach. Outsourcing rekrutacji z Azji w PRF Work to szeroki wybór pracowników wykwalifikowanych i pracowników fizycznych, fachowców wielu zawodów i specjalności.

Ślusarze z Azji to zmotywowane i pełne energii osoby pochodzące z różnych regionów Azji, z krajów takich jak: Nepal, Indie czy Filipiny. Azjatyccy ślusarze współpracujący z naszą agencją to odpowiedzialni, sprawni fizycznie, otwarci i komunikatywni ludzie. Wielu z nich zdobyło fachowe wykształcenie w szkołach zawodowych, posiadają wysokie kwalifikacje i umiejętności w zawodzie ślusarza, poparte dodatkowo wieloletnim doświadczeniem.

Ślusarze z Azji są zmotywowani do pracy, otwarci na relokację, nie boją się pracy w systemie zmianowym, w specyficznych warunkach, posiadają olbrzymie poczucie odpowiedzialności za wykonywane czynności i posiadają zdolności techniczne.

Rekrutacja ślusarzy z Azji do Polski w naszej agencji jest wieloetapowym procesem, przeprowadzanym przez specjalistów, co gwarantuje, że każdy nasz kandydat jest starannie zweryfikowany pod względem:

 • kwalifikacji,
 • predyspozycji,
 • umiejętności,
 • zdolności.

W PRF Work współpracujemy z najlepszymi agencjami rekrutacyjnymi w Azji, co daje nam dostęp do ogromnej bazy najlepszych, wartościowych kandydatów do pracy. Mamy chętnych do pracy ślusarzy, bez względu na to, czy jest to praca sezonowa – obsługa tokarki i obróbka elementów metalowych, czy długoterminowa – produkcja wież/masztów elektrowni wiatrowych, produkcja konstrukcji stalowych lub kontrola jakości wytworzonych części.

Outsourcing rekrutacji – ślusarze z Azji

Nasza firma oferuje usługi – Outsourcing rekrutacji ślusarze Indie, Filipiny i Azja, co oznacza, że pośredniczymy w zatrudnianiu cudzoziemców, azjatyckich pracowników w Polsce. Naszym celem jest znalezienie najlepszych kandydatów na dane stanowisko, według wytycznych naszych klientów.

Wielu pracodawcom w Polsce zależy na tym, by szeregi ich firm zasilali prawdziwi rzemieślnicy z Azji, dlatego nasz model współpracy z klientem sprowadza się do następujących obowiązków:

 • wyszukanie azjatyckich kandydatów do pracy w Polsce,
 • wstępna selekcja kandydatów przez naszą agencję,
 • dokładna ocena kwalifikacji, doświadczenia i umiejętności potencjalnych pracowników, zgodnie z wytycznymi klienta,
 • przedstawienie pracodawcy wyselekcjonowanych kandydatów do pracy w ślusarstwie.

Nasza skuteczność w projektach rekrutacyjnych opiera się na przede wszystkim na zaangażowaniu w znalezienie idealnych kandydatów. Zaufanie, profesjonalizm i efektywność to wartości, które wciąż motywują naszą działalność! 

Ślusarze z Indii, z Filipin, z Azji w Polsce – zatrudnienie

Zatrudnienie ślusarzy z Indii, z Filipin, z Azji w Polsce pozwala szybko i skutecznie rozwiązać problemy związane z brakami kadrowymi w niejednej firmie. Outsourcing rekrutacji z Azji zapewnia m.in. stały dostęp do fachowców, którzy nie boją się wyzwań i ciężkiej pracy fizycznej. W Polsce, ślusarze z Indii, z Filipin, z Azji Południowej są doceniani przez pracodawców za:

 • profesjonalizm,
 • dyscyplinę,
 • niesamowite zaangażowanie,
 • szacunek wobec przełożonego
 • kulturę osobistą. 

W naszym systemie rekrutacji wybieramy tylko te osoby, które chcą pracować w Polsce, aby podnieść swój status materialny i zyskać szansę na polepszenie swojego losu. Nasi kandydaci do pracy w ślusarstwie są odpowiednio zmotywowani, bo dbamy również o to, aby po zatrudnieniu, ślusarze z Azji byli traktowani z szacunkiem i uczciwością ze strony polskiego pracodawcy.

Ślusarze z Filipin, z Indii, z Azji – zezwolenie na pracę

Jeśli interesuje Cię outsourcing wykwalifikowanych fachowców pochodzących z Azji i potrzebujesz wsparcia w procesie rekrutacji cudzoziemców, skorzystaj z naszych usług – Ślusarze z Filipin, z Indii, z Azji – obsługa rekrutacji i formalności. Oszczędź swój czas oraz pieniądze! Nasza agencja zapewnia kompleksowe wsparcie w procesie wizowym oraz organizacji transportu zatrudnionych pracowników z Azji do Polski. 

W PRF Work działamy z pełnym profesjonalizmem, dbając o etapy procesu rekrutacji Ślusarze Indie, Filipiny i Azja – od początku do końca. Z nami, będziesz miał pewność, że znajdziesz najlepszego kandydata do pracy do Twojej firmy! Zaufaj doświadczonym specjalistom z  PRF Work, którzy zapewnią Ci dużą wartość i wsparcie. Jesteśmy gotowi pomóc Ci znaleźć idealnych pracowników, którzy przyczynią się do sukcesu Twojego biznesu!

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

+48 883 345 077